جامعه سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی

جامعه: سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی باران به پایتخت می‌رسد، مژده باران در تهران! , کم کردن آلودگی هوا از فردا ، هواشناسی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن غلظت آلاینده‌ها از بعدازظهر فردا (۳۰ آذرماه) در کلانشهرها خبر داد.

باران به پایتخت می‌رسد، مژده باران در تهران! , کم کردن آلودگی هوا از فردا ، هواشناسی

مژده باران در تهران! / هواشناسی؛ باران به پایتخت می رسد/ کم کردن آلودگی هوا از فردا

عبارات مهم : باران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن غلظت آلاینده ها از بعدازظهر فردا (۳۰ آذرماه) در کلانشهرها خبر داد.

ایسنا نوشت: احد وظیفه، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی با توجه به استمرار پایداری و سکون نسبی جو همچنان شرایط هوا جهت استمرار آلودگی هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت مشمول بر تهران، کرج، اصفهان، تبریز، ارومیه و اراک تا اواسط فردا ادامه دارد.

باران به پایتخت می‌رسد، مژده باران در تهران! , کم کردن آلودگی هوا از فردا ، هواشناسی

وی افزود: با گذر متناوب امواج کم دامنه تراز میانی جو همراه با وزش باد از بعدازظهر پنجشنبه شرایط هوا جهت کم کردن غلظت آلاینده های هوا در این مناطق مهیا است.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: امروز در بعضی مناطق شمال غرب و غرب و در روز جمعه (۱ دی ماه) در بعضی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی و غربی بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن غلظت آلاینده‌ها از بعدازظهر فردا (۳۰ آذرماه) در کلانشهرها خبر داد.

به گفته وظیفه روز جمعه تا حدی بر میزان بارش افزوده می شود و گستره آن شمال غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های البرز مرکزی و غربی و تا حدی شمال شرق کشور را نیز در بر خواهد گرفت.

وی در آخر شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران را طی دو روز آینده تشریح کرد و گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۳۰ آذرماه) کمی ابری همراه با غبار محلی در بعدازظهر زیاد کردن ابر و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۷ و ۸ درجه سانتیگراد و در روز جمعه (اول دی ماه) قسمتی ابری در بعدازظهرهمراه با زیاد کردن ابر گاهی بارش خفیف باران و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۷ و ۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: باران | آلودگی | هواشناسی | کمینه دما | آلودگی هوا | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs