جامعه سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی

جامعه: سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه‌، نه گفتند / مرعشی

سخنگوی حزب عاملان سازندگی گفت: خطاب به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و

مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه‌، نه گفتند / مرعشی

مرعشی:مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه ، نه گفتند

عبارات مهم : ایران

سخنگوی حزب عاملان سازندگی گفت: خطاب به حزب اللهی ها می گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید؟ ایشان متعلق به تمام کشور هستند.

به گزارش ایسنا، حسین مرعشی در ضیافت افطار که به دعوت حزب عاملان سازندگی- شعبه خراسان و با حضور اعضای منتخب شورای شهر پنجم مشهد برگزار شد، با اشاره به اتفاق اخیر کابل اظهار کرد: در منطقه ای زندگی می کنیم که ۲ خصوصیت مهم دارد؛ اول آتش ناامنی های موجود در منطقه که متاسفانه به نام اسلام بر پا شده است و دیگری عقب ماندگی سیستم های حکومتی منطقه.

مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه‌، نه گفتند / مرعشی

وی ادامه داد: در چنین شرایطی باید شاکر باشیم که با وجود حضور در چنین منطقه ای هم امنیت و هم مقدار معقولی از دموکراسی در کشور عزیزمان ایران حاکم هست. از سال ۷۶ که می گفتند نظام فرد دیگری را جهت ریاست جمهوری گزینش کرده است ولی مردم اقای خاتمی را گزینش کردند تا امروز که گفتند آقای رئیسی نیامده است که ببازد ولی دیدید که آقای روحانی با رأی بالاتر از دوره اول رییس جمهور شد و در شوراها هم مردم به لیست امید و حمایت آقای خاتمی از آن اعتماد کردند. این ها نعمت هایی است که امروز در اختیار ما واقع شده است است و ریشه این نعمت ها آگاهی مردم هست.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی با بیان جمله امام خمینی راجع به آیت الله هاشمی مبنی بر اینکه تا هاشمی زنده است نهضت زنده هست، ادامه داد: امروز ما می توانیم به امام بگوییم در نبودن آقای هاشمی هم چون مردم آگاه هستند نهضت زنده است و این آگاهی مردم اعتبار مهم حرکت کشور است.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی گفت: خطاب به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و

این فعال سیاسی عنوان کرد: روزنامه لوموند بعد از انتخابات کشور عزیزمان ایران گزارشی نوشت و در آن رأی ایرانی ها را با رأیی که در سوییس جهت زیاد کردن یارانه ها گرفته بودند مقایسه کرد که مردم جواب منفی داده بودند. مردم کشور عزیزمان ایران علی رغم همه پرسشها به این شعارها نه گفتند و گزینش آگاهانه کردند. قدر این مردم را باید بدانیم و جهت خدمت به این مردم کمر همت ببندیم. امیدوارم دولت در سطح ملی و شوراها در سطح محلی و منطقه ای قدر مردم آگاه را بدانند و به ایشان خدمت کنند. خصوصا در مشهد که انتظارات بسیار زیادی از آن وجود دارد.

وی با بیان اینکه در این انتخابات هیچ شعار ساختارشکنانه ای داده نشد، اظهار کرد: ما اصلاح طلبان مفتخر هستیم که تمام حوادث سال ۸۸ و تلخی هایش را تحمل کردیم؛ حصر را تحمل کردیم، حبس را تحمل کردیم، از بین بردن را تحمل کردیم، ولی این مشکل ها نتوانست لحظه ای ما را از مردم، رهبری و نظام جدا کند.

مرعشی خاطرنشان کرد: مورد نیاز می دانم تاکید کنم به دوستانی که ارزش ها را گروگان گرفته اند؛ ارزش ها متعلق به همه مردم هست، امام هشتم(ع) متعلق به همه هست، رهبری به کل جامعه تعلق دارد، سپاه جهت کل کشور هست. در ۸ سال دفاع مقدس از رزمندگان نمی پرسیدیم مال کدام جناح هستید؛ چراکه همگی در یک جبهه و در حال دفاع از کشور بودیم.

مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه‌، نه گفتند / مرعشی

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: آیا امروز عده ای قصد دارند تمام بی هنری ، ناتوانایی و ضعف های خودشان را با پناه بردن به ارزش ها جبران کنند؟ اگر هنر دارید به میدان مسابقه بیایید و مردم را قانع کنید، شما سیاست و مردم را نمی شناسید و برنامه ای جهت آینده کشور ندارید؛ بی انصافی و خیانت است که تمام دین، آیین، ارزش ها و اعتقادات کشور را به گروگان می گیرید تا رأی بیاورید.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی ادامه داد: یک روزی نشستیم در حزب بحث کردیم که آیا درست است اگر بتوانیم آیت الله هاشمی رفسنجانی را منحصر به حزب کنیم یا خیر؛ تحلیل کردیم دیدیم غلط است و آقای هاشمی اگر در حد حزب ما پائین بیاید، ما و ایشان کوچک می شویم. هاشمی متعلق به همه کشور هست. به حزب اللهی ها می گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید؟ ایشان متعلق به تمام کشور هستند.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی گفت: خطاب به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و

وی آینده کشور عزیزمان ایران را متعلق به کسانی دانست که به مردم خدمت می کنند و عنوان کرد: خوشبختانه جبهه اصلاحات در کشور عزیزمان ایران مخاطبان خودش را پیدا کرده هست. در انتخابات مجلس۹۴ اختلاف بین نفر سی ام و سی و یکم ۳۵هزار رأی بود، در شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران فاصله نفر ۲۱ و ۲۲ چهارصد هزار نفر بود، درود بر مردم آگاه. این آگاهی مسئولیت ما را سنگین تر کرده است.

مرعشی خطاب به منتخبین شورای پنجم شهر مشهد گفت: ما جبهه ای پیروز شدیم، ولی هرگز حزبی عمل کنید. باید دوستان در شورای شهر به وسعت یک جبهه که حداقل ۶۰ درصد مردم مشهد را زیر پوشش قرار می دهد نگاه کنند و نگاه همراهی به مردم باشد. خدمت کنید و مردم آگاه را در صحنه نگه دارید که این گونه هم امنیت خواهید داشت و هم آینده ای خوش.

مردم آگاهانه به وعده زیاد کردن یارانه‌، نه گفتند / مرعشی

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | هاشمی رفسنجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs