جامعه سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی

جامعه: سایبری فعالیت اطلاعات اینترنت نامزدهای انتخاباتی اخبار اجتماعی

شاهزادگان به دیدار با ترامپ نرفتند

روزنامه «ساندی تایمز» انگلیس یکشنبه گزارش داد که در سفر «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا به این کشور، شاهزادگان چارلز و ویلیامز حاضر به دیدار با او نش..

ادامه مطلب

اخراج سوریه از اتحادیه عرب اشتباه بود / وزیر مشاور در امور خارجه امارات

وزیر مشاور در امور خارجه امارات به اشتباه بودن تصمیم جهت اخراج سوریه از اتحادیه عرب اعتراف کرده است. وزیر مشاور در امور خارجه امارات: اخراج..

ادامه مطلب

وزیر کشور انگلیس استعفا داد

وزیر کشور انگلیس شامگاه یکشنبه به وقت محلی مجبور شد تا به علت فشار افکارعمومی درخصوص اتخاذ سیاست های ضدمهاجرتی علیه اتباع کشورهای کارائیب موسوم به «نسل و..

ادامه مطلب

شکایت حزب دموکرات آمریکا از روسیه، ویکی لیکس و ترامپ به علت توطئه در انتخابات ۲۰۱۶

حزب دموکرات آمریکا شکایتی را علیه روسیه، ویکی لیکس و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا تنظیم و آنها را به توطئه جینی جهت مختل کردن انتخابات ریاست جمهوری سال ۲..

ادامه مطلب

سیاست غربی ها در سوریه شکست خورده است / بشار الجعفری

نماینده دائم سوریه در شرکت ملل متحد با اعلام اینکه کشورهای غربی از هر موضوعی جهت دخالت در امور سوریه استفاده می کنند گفت: سیاست غربی ها در سوریه شکست خورده ..

ادامه مطلب

افزایش تلفات حمله مسلحانه در پایتخت بورکینافاسو

در حمله هماهنگ شده است افراد مسلح در شهر اوگادوگو پایتخت بورکینافاسو به مقر ارتش و سفارت فرانسه دست کم هشت تن به همراه شش تن از این افراد مسلح کشته و..

ادامه مطلب

اولین تصویر العمل پنگوئن‌ها به نتانیاهو!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شرکت ملل گفته بود: قصد دارم به قطب سفر کنم زیر اعتقاد دارم پنگوئن ها هم حامی اسرائیل هستند! اولین تصویر العمل پنگوئ..

ادامه مطلب

در سال ۲۰۰۱ قصد حمله اتمی به هند را در نظر داشتیم! / مشرف

رئیس‌جمهور سابق پاکستان در اقدامی بسیار نادر اذعان کرد که در دوران تصدی‌اش استفاده از تسلیحات اتمی علیه هند را در نظر داشت. مشرف: در سال ۲۰۰۱..

ادامه مطلب

آیا سیاست‌های تازه او در خاورمیانه منجر به صلح می‌شود؟ ، جلد نشریه ویک , دنیای ترامپ

اخبار | سیاست | بین الملل | خاورمیانه | اخبار بین الملل جلد نشریه ویک / دنیای ترامپ؛ آیا سیاست های تازه او در خاورمیانه منجر به صلح م..

ادامه مطلب